AnasayfaMüşteri Yorumları
İntaç İnşaat

Bizim için Ne Dediler ?

Bizim hakkımızdaki değerli yorumları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

MES – BEYAZ – MUTLU – MES TURKUAZ Ortak Girişimi olarak yapımını üstlendiğimiz WEST SİDE İSTANBUL PROJESİ’nin tüm yapısal çelik ve betonarme statik projeleri İNTAÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. Tarafından, tüm uluslararası kriterler gözetilerek, başarı ile yapılmıştır. Proje kapsamında toplam 300.000 m2 betonarme , 120 ton çelik yapı bulunmaktadır.

Süleyman KARSLIOĞLU / West Side İstanbul Projesi Proje Müdürü

İNTAÇ Mühendislik Ltd. firmamızın birçok projede güvenerek ve memnuniyetle çalıştığı bir firmadır.

Emin ÇOLPAN / TAV İşletme Müdürü

İNTAÇ İnş. Mühendislik Ltd., saha çalışmaları ve projenin gerçekleşmesi sırasında tarafımızdan gelen tüm istek]eri cevaplamıştır. Görüşümüze göre İNTAÇ İnş. Mühendislik Ltd., verilen deprem değerlendirmesi ve onarım/güçlendirme işlerini hakkıyla yerine getirebilecek teknik kapasiteye sahip, bu işleri yaparken daha önceden anlaşmaya varılan takvim ve bütçeye sadık kalabilen bir firmadır.

K.Mete Bastırmacı / DİA HOLDİNG, Business Development Director

İntaç İnş. Mühendislik mühendisleri Güngören Spor Kompleksi projesi tasarımını hakkıyla yerine getirmişler, ortaya çıkan çeşitli mühendislik zorluklarını aşarak gayet detaylı bir çalışma ve özveriyle projeyi başarı ile tamamlamışlardır.

Aslı KARAARSLAN / Aslı Mimarlık Firma Sahibi

İntaç İnş. Mühendislik Tasarım ve uygulama esnasında işbirlikçi ve yapıcı bir tutum sergilemiş ve işi zamanında teslim etmiştir.

Fatih KAN / TAV Proje Müdürü

İntaç’ın ve ana proje müellifinin özverili çalışmaları sayesinde 5000 ton üzerindeki yapısal çelik sistem gecikme olmaksızın monte edilerek dünya çapında eşsiz bir binanın ortaya çıkması sağlanmıştır.

Ozan Murat Oğuzhan / Polimeks İnşaat Statik Dizayn Proje Grup Şefi