Şirket Profili - İntaç Mühendislik - İntaç Statik Proje Şirket Profili

Şirket Profili


İNTAÇ, 2004 yılında kurulan, yüksek bilgi birikimi gerektiren mühendislik işlerine talip, kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir firmadır. Firmanın kurucuları Hakan ve Sukan Külekçi kardeşlerin tecrübeleri, firma bünyesinde proje mühendisliği ve şantiye bilgisinin birleşmesine imkan vermektedir. Firma, yapı ve deprem mühendisliği konularında hem teorik hem pratik bilgi birikimini mühendislik problemlerinin çözümü için müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

İNTAÇ, pazarda önemli ve saygın bir ismin sahibi olmaya gayret göstermektedir. Firma uluslararası ve A-sınıfı işlerde kendini göstermiştir. Şirketin hem mühendisleri hem de yerli ve yabancı danışman kadrosu, Yüksek Mühendis ve Doktora dereceli kişilerden oluşmaktadır. Bu yapı, şirketin her an kendini yenileyebilen dinamik bir yapıya ulaşmasında ve en ileri yöntemlerin proje yapımında kullanılabilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Firmanın tamamladığı işler arasında, TAV için yapılan Makedonya Üsküp ve Ohrid Havalimanı Projeleri ve Sismik Değerlendirmeleri, Atatürk Havalimanı Yolcu Köprüleri gibi önemli projeler yer almaktadır. İNTAÇ’ın taahhüt tecrübesi olarak ise Hoşdere'deki Mercedes Otobüs Fabrikası örnek verilebilir.

TERCİH EDİLMEMİZİN NEDENLERİ:

* Esneklik

* Hızlı problem çözebilme yeteneği

* Pratik zeka

* İşe bağlılık perspektifi 

* Kriz yönetim tecrübesi

* Çözüm odaklı yaklaşım

* Kararlılık

* Sabır